Novinky

18.09.2011 19:06

Letošní MČRM 2011 bylo skvělé, plné kamarádů a dobré nálady - víc takových skvělých lidí a dnů! :) Nicméně, k našim výsledkům. Naše družstvo Blacktri (Katka Nožičková + Foník, Verča Šarfová + RockyLukáš Ilkanič + Cody a já + Endy) se třemi čistými běhy vyhrálo sobotní open A. Grygara. V individuálních výsledcích tohoto běhu se Endy s čistým během umístil na 3.místě/31, pouze s 0,08s na druhého :) Jumping jednotlivců jsme zaběhli čistě (vedro se na Endíkovi bohužel dost podepsalo :( ) a na šestém místě. Sunnynčino družstvo "Jorks. a spol" (Kája Červová + Samík, Lucka Jeřábková + Kiki, Darča Hanousková + Tobi a já se Sunny) mělo bohužel po dvou DIScích a oba byly dikutabilní. Káju diskvalifikovali za dotek a nás se Sunny za čas, který byl změřen na 79s - upřímně nevím, co bychom tam při čistém, celkem rychlém běhu tak dlouho dělaly, ale budiž. V jednotlivcích jsme se Sunny zaběhly čistě, byť s tr.b. za čas, ale běžela vážně moc pěkně! V neděli jsme běželi jen dva běhy - finálové běhy jump družstev a open jednotlivců. V eMkovém družstvu jsme běžela jako poslední, Lukáš s Codíkem zaběbhli čistě, Katka s Rendym měli shozenou tyčku a Verča s Rockym se diskli. Bylo na mě tedy, abych zaběhal čistě. Zaspala jsem a chybnou otočkou jsem zmařila naše naděje na titul. Nemá asi cenu říkat, jak moc mě to mrzí, ale stalo se. Sunnynka ale zaběhla čistý běh (4x čistě) a naše družstvo se umístilo v tomto běhu na 3.místě! A pak už jen jednotlivci. Parkur nebyl vyloženě těžký, i když měl určité zajémavé pasáže. Po disku pár překážek před koncem v družstvech jsem se rozhodla, že zaběhneme čistě, pokud tomu budou naše schopnosti přát. S Endym sme šli na start za mírného deště, který Endy nesnáší. Začátek byl s menším karambolem, kdy jsem řekla špatně vypouštěcí povel a nebyl si jistý, jestli může vyběhnout. Běžel ale skvěle! Ke konci, kdy se šla vlásenka, jsme byla koncentračně už lehce mimo a udělala zbytečný oblouk, ale zvládli jsme to. V tomto běhu jsme se umsítili na 5.místě a čekali, jak vše nakonec dopadne. Endík se holt vyšvihl a ukázal mi, že když je nálada, není pro něj nic problém :-) Stal se II. Vícemistrem ČR mládeže v mediíích - juniorech v konkurenci 21týmů! :-) Sa Sunny jsme zaběhly znovu čistě, opět s tr.b. za čas, ale celkově jsme se umístily na 13./27! :-)
Byl to zvláštní pocit, stát tam na stupních vítězů. Úsměvné bylo i, že titul získali další dva černí pudlové :-) Velmi mě ale potěšilo, když mi pan Novak gratuloval a jeho "My best compliments is for you, it was nice runs." si budu ještě dlouho pamatovat.

Všichni byli tento víkend prostě úžasní, všem ještě jednou děkuji a doufám, že se se všemi uvidíme i příští rok! :)